The best products at the best prices!

web header3

Governor's Details

NAME                          GOVERNOR TYPE           DATE APPOINTED          EXPIRY OF TERM                DATE RESIGNED

 

Christopher Beek          Co-opted governor                   1.9.2015                            31.8.2019

Zofia Catt                      Co-opted governor                   1.9.2015                            31.8.2019

Stuart Collins                Co-opted governor                    1.9.2015                           31.8.2019

Martin Dutton                Co-opted governor                    1.9.2015                           31.8.2019

Sharon Page                 Co-opted governor                   1.9.2015                           31.8.2019

Wendy Pritchard           Co-opted governor                    1.9.2015                           31.8.2019

Richard Worsley            Co-opted governor                   1.9.2015                           31.8.2019                           13.1.17

Jane Petzing                  Co-opted governor                   1.8.2016                           31.7.2020

Robert Hill                      Co-opted governor                   1.8.2016                           31.7.2020

David Riddle                  Co-opted governor                    1.8.2016                           31.7.2020

Julia Norman                 Co-opted governor                    18.10.2016                       17.10.2020

 

Rosalie Monbiot             LA governor                             1.9.2015                             31.8.2019

 

Caroline Stuckey           Parent governor                        14.10.2016                        13.10.2020                                                                          

Zara Ashby                    Parent governor                        18.10.2016                         17.10.2020                                                                                              

 

Kirsty Hardman              Staff governor                           1.9.2015                          31.8.2019

 

Matt Hardman                Associate Member                    14.11.2016                       13.11.2020

                 

Alastair Ogle                  Head teacher                             1.9.2015                              n/a

Rachel Stroulger            Head teacher                             1.9.2015                              n/a

 

 

                     

 

           

2015-04-29T12_40_37